ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ

З 05.04.21 року учні 1-11 класів переведені на дистанційне навчання

Класи Використання сервісів для проведення занять
1-4 класи 1.Padlet з прикріпленнням відеоуроків з поясненням нового матеріалу, схемами та використанням онлайн тестів, інтерактивних завдань на порталі learning.ua, «На урок», «Всеосвіта»
2. Вайбер для зв′язку з батьками.
3.Zoom, Meet для проведення повноцінного уроку у форматі онлайн
4. Телефонний режим з учнями, які не мають можливості підключитися до Інтернету.
5. Індивідуальні консультації з використанням перерахованих засобів комунікації, освітніх сервісів.
5-11 класи 1.Google Classroom з прикріпленням відео уроків вчителів школи та з використанням відеобази YouTube та онлайн-тестів. 2.Zoom для проведення повноцінного уроку у форматі онлайн.
3.Вайбер для зв′язку з батьками.
4. Онлайн-тести «На урок», learning.ua, Всеосвіта.
5. Телефонний режим з учнями, які не мають можливості підключитися до Інтернету.
6. Індивідуальні консультації з використанням перерахованих засобів комунікації, освітніх сервісів

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

М И К О Л А Ї В С Ь К А З А Г А Л Ь Н О О С В І Т Н Я ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ№47

Н А К А З

02.04 .2021 м. Миколаїв № 25

Про організацію освітнього процесу у закладі на

території з «червоним» рівнем епідемічної небезпеки

поширення COVID-19

На виконання рішення регіональної та міської комісії з питань ТЕБ та НС щодо запровадження додаткових карантинних заходів через складну епідемічну ситуацію, пов'язану зі зростанням захворюваності на коронавірус та віднесенням міста Миколаїв Миколаївської області до територій з «червоним» рівнем епідемічної небезпеки поширення COVID-19, рішення педагогічної ради № 8 від 02.04.2021

НАКАЗУЮ:

1.Учнів 1-11 класів перевести на дистанційну форму з 05. 04. 2021 року до покращення епідеміологічної ситуації. Забезпечити освітній процес з використанням технологій дистанційного навчання:

1.1. Padlet- дошка для учнів 1- 4 класів.

1.2.Zoom для проведення повноцінного синхронного уроку у форматі онлайн

1.3. Google Classroom з прикріпленням відео уроків вчителів школи та з використанням відеобази YouTube та онлайн-тестів.

1.4. Онлайн-тести «На урок», learning.ua, Всеосвіт

1.5 . Вайбер для зв′язку з батьками.

1.6.Телефонний режим з учнями, які не мають можливості підключитися до Інтернету.

1.7. Індивідуальні консультації з використанням перерахованих засобів комунікації, освітніх сервісів.

2. Логопеду та практичному психологу продовжити логопедичні та психологічні корекційно- розвиткові заняття з учнями, які охоплені інклюзивним навчанням, у режимі дистанційного навчання.

3. Заступнику директора з навчально- виховної роботи Кондратьєвій Г. В. здійснювати контроль за проведенням корекційно- розвиткових занять шляхом створення Viber-групи учасників корекційно- розвиткових занять та підключення до онлайн- занять.

4.Класним керівникам 1-11 класів, вчителям-предметникам:

4.1.Провести роз’яснювальну роботу серед учнів щодо поведінки в умовах епідемічної ситуації поширення COVID-19.

4.2. Повідомити батьків про зміни в режимі роботи закладу 02. 04. 2021

4.3.Забезпечити виконання навчальних програм шляхом застосування технологій дистанційного навчання:

5. Завгоспу Горновській Н.С. забезпечити проведення комплексу робіт щодо підтримання функціонування інженерних споруд, мереж, комунікацій, дотримання правил безпеки, необхідного температурного режиму, дезінфекційних заходів та провітрювання приміщень.

6.Заступникам директора Кондратьєвій Г.В., Саєнко С.А.,взяти під контроль організацію освітнього процесу та забезпечити методичний супровід дистанційного навчання.

7.Лаборанту розмістити інформацію на офіційному веб-сайті закладу 02. 04.2021 про особливості здійснення освітнього процесу

8.Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор З.МОТОРНА