2017-2018 н.р.

Фестиваль волонтерів «Добрі серця»

Напередодні Всесвітнього Дня волонтеру, 4 грудня, у Палаці творчості учнів відбувся обласний фестиваль волонтерів «Добрі серця». У ньому взяли участь представники нашої школи. Учні впродовж декількох років були активними учасниками усіх міських та всеукраїнських благодійних акцій: «Напиши листа солдату», «Оберіг для солдата», «Запали надію в серці», «Від щирого серця».

Учні школи стали лауреатами та були нагороджені дипломами у номінації «Учень-волонтер»

/Files/images/IMG_20171204_153722.jpg

Творімо добрі справи й надалі!

Участь учнів школи у міському фестиваль історико-пізнавальних проектів «Пазли Історії»

Протягом вересня-листопада проходив міський фестиваль історико-пізнавальних проектів «Пазли Історії», метою якого є популяризація історичних місць міста, об’єднання та активізації молоді з метою розвитку нового покоління, яке має знати і пишатися історією рідного Миколаєва.

Команда нашої школи «Олімп» у складі учениць 10-го класу Бобчинської В., Шапіренко О. та учня 11-го класу Калічука М. підготували проект «Легенди Корабельного району». Учні визначили мету проекта: вивчення історії рідного краю та популяризації серед мешканців міста Миколаєва історичної пам’ятки - парку «Богоявленський».

/Files/images/IMG_20171201_133221.jpg

27 листопада 2017 року в Палаці творчості учнів відбулося урочисте нагородження учасників фестивалю, де команда «Олімп» нашої школи отримала Гран – прі та диплом в номінації «Історична довідка».

/Files/images/IMG_20171201_133243.jpg

Вітаємо переможців ІІ (міського) етапу XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів 5 -11 класів:

ученицю 5 класу - Яковлеву Аліну (ІІІ місце),

ученицю 6 класу - Сорокопуд Аліну (ІІІ місце),

ученицю 7 класу - Маханьковську Валентину (ІІ місце)

/Files/images/SAM_1867.JPG

Вітаємо вчителя української мови Карлович Л.В. з перемогою учнів.

Бажаємо натхнення, творчості та майбутніх перемог учителю та учням!!!

Вітаємо Єпанєшнікова Кирила з перемогою на Міжнародному боксерському турнірі (ІІІ місце), який проходив з 24.11 по 26.11.2017 року у м. Луцьку.

/Files/images/SAM_1494.JPG

Бажаємо спортивних перемог!!!