2018-2019 н.р.

Вітаємо Мойсеєнка Андрія

з перемогою на Всеукраїнському турнірі "Хоробрі серця" з греко-римської боротьби (ІІІ місце), присвяченого пам'яті П. Барашковського, який проходив у м. з по.

Вітаємо з перемогою в Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика

ВІТАЄМО СОРОКОПУД АЛІНУ

з перемогою в ІІ етапі ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів 7 класів закладів загальної середньої освіти міста Миколаєва у 2018/2019 навчальному році (ІІІ місце)

Вітаємо вчителя української мови та літератури Карлович Л.В. з перемогою учениці в конкурсі.

Бажаємо подальших успіхів і нових нагород!!!

Перемога в міському конкурсі екологічних агітбригад (І місце)

Наша екологічна агітбригада "Юні екологи" визнана переможцем міського конкурсу екологічних агітбригад та нагороджена грамотою управління освіти Миколаївської міської ради.

Вітаємо колектив учнів та їх керівників

Мацюту І.В. та Саєнко С.А. з перемогою в міському конкурсі.

Бажаємо перемоги в обласному конкурсі колективів екологічної просвіти!!!!

/Files/images/45287300_265014531029109_5318991755402543104_n.jpg

Перемога в VІІІ конкурсі української патріотичної сучасної поезії ім. Валерія Бойченка

Вітаємо Маханьковську Валентину, яка стала переможцем VІІІ конкурсу української патріотичної сучасної поезії ім. Валерія Бойченка та нагороджена дипломом ІІ ступеня.

/Files/images/IMG_20181025_093242.jpg

Вітаємо Приступу Кирила багаторазового чемпіона відкритих чемпіонатів м. Миколаєва, Миколаївської області та Всеукраїнських турнірів з греко-римської боротьби з перемогою у Відкритому кубку Дніпропетровської області з греко-римської боротьби, який проходив у м. Кривий Ріг - І місце.

/Files/images/IMG_20181009_122107.jpg

2017-2018 н.р.

Перемога в очному етапі інтернет-олімпіади з математики

Перемога учениці 5 класу Лещенко Ірини (ІІ місце) в очному етапі інтернет-олімпіади з математики. Вітаємо ученицю та вчителя математики Семенова К.В.

/Files/images/DSCF6826.JPG

Перемога на обласному конкурсі театральних колективів "Світ надіі- дивосвіт"

Перемога( 1 місце) театрального колективу нашої школи 47 " Маска" на обласному конкурсі театральних колективів " Світ надіі- дивосвіт" з соціальною виставою, в якій порушується вічна тема "батьки- діти" Вітаємо керівника Мельниченко Вікторію та театральний колектив!

/Files/images/30729744_559249597793338_2544605536893009920_n.jpg

/Files/images/SAM_4299.JPG

Перемога у відбірковому етапі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу дружин юних пожежних-рятівників

17 квітня в приміщенні міського палацу культури «Корабельний» команда нашої школи «Агенти 101» взяла участь у відбірковому етапі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу дружин юних пожежних-рятівників, і стала переможцем, учасники демонстрували свої вміння у таких конкурсах: «Плакат соціальної реклами», «Домашнє завдання». Кожен конкурс був цікавий та давав змогу учасникам проявити свої здібності, творчість та знання із правил БЖД.

/Files/images/SAM_4209.JPG

Фестиваль волонтерів «Добрі серця»

Напередодні Всесвітнього Дня волонтеру, 4 грудня, у Палаці творчості учнів відбувся обласний фестиваль волонтерів «Добрі серця». У ньому взяли участь представники нашої школи. Учні впродовж декількох років були активними учасниками усіх міських та всеукраїнських благодійних акцій: «Напиши листа солдату», «Оберіг для солдата», «Запали надію в серці», «Від щирого серця».

Учні школи стали лауреатами та були нагороджені дипломами у номінації «Учень-волонтер»

/Files/images/IMG_20171204_153722.jpg

Творімо добрі справи й надалі!

Участь учнів школи у міському фестивалі історико-пізнавальних проектів «Пазли Історії»

Протягом вересня-листопада проходив міський фестиваль історико-пізнавальних проектів «Пазли Історії», метою якого є популяризація історичних місць міста, об’єднання та активізації молоді з метою розвитку нового покоління, яке має знати і пишатися історією рідного Миколаєва.

Команда нашої школи «Олімп» у складі учениць 10-го класу Бобчинської В., Шапіренко О. та учня 11-го класу Калічука М. підготували проект «Легенди Корабельного району». Учні визначили мету проекта: вивчення історії рідного краю та популяризації серед мешканців міста Миколаєва історичної пам’ятки - парку «Богоявленський».

/Files/images/IMG_20171201_133221.jpg

27 листопада 2017 року в Палаці творчості учнів відбулося урочисте нагородження учасників фестивалю, де команда «Олімп» нашої школи отримала Гран – прі та диплом в номінації «Історична довідка».

/Files/images/IMG_20171201_133243.jpg

Вітаємо переможців ІІ (міського) етапу XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів 5 -11 класів:

ученицю 5 класу - Яковлеву Аліну (ІІІ місце),

ученицю 6 класу - Сорокопуд Аліну (ІІІ місце),

ученицю 7 класу - Маханьковську Валентину (ІІ місце)

/Files/images/SAM_1867.JPG

Вітаємо вчителя української мови Карлович Л.В. з перемогою учнів.

Бажаємо натхнення, творчості та майбутніх перемог учителю та учням!!!

Вітаємо Єпанєшнікова Кирила з перемогою на Міжнародному боксерському турнірі (ІІІ місце), який проходив з 24.11 по 26.11.2017 року у м. Луцьку.

/Files/images/SAM_1494.JPG

Бажаємо спортивних перемог!!!