Вибори президента школи

/Files/images/2ssss.jpg

Вибори мера класу

/Files/images/1д26WOLHYnM5U.jpg

Олімпійський тиждень

/Files/images/1дShuWj0jvrF0.jpg

/Files/images/1дtyV_j3m_gwY.jpg

Перший дзвоник.Перший урок

Закінчились веселі літні канікули, і знову дзвоник кличе нас до школи. Школо, зустрічай, ми вже 10 клас!!!

Після короткої лінійки і першого уроку пройшов цікавий квест для учнів 1-10 класів, де діти дізнались щось нове, а також добре порозважались. Учні 10 класу відвідали станції "Спортивна" і "Солодка крамниця".

/Files/images/1дu1EMQQU2uPY.jpg

/Files/images/1дmHdNCa_Sdrs.jpg

/Files/images/_1C8DfLVSnXI.jpg

/Files/images/1дtXUl3fyqI80.jpg

/Files/images/1д7yOIYCMsV5Y.jpg

/Files/images/1дpxaznaY_WZQ.jpg

/Files/images/1дnkZ91exiObM.jpg

Останній дзвоник

От і продзвенів останній дзвоник. Ми подорослішали на рік. Весело і водночас сумно. Сумно тому, що для наших 11-класників дзвоник продзвенів востаннє. Вони на шляху до дорослого життя. А у нас попереду ДПА і два роки, щоб обрати майбутню професію. Всім гарних канікул і до зустрічі в 10 класі!

/Files/images/1 дзw4jn5R2oo48.jpg

/Files/images/1дзBAmqbtIU_9c.jpg

/Files/images/1ДзtQxk8KmVlE.jpg

/Files/images/1дзfUyE2gB-PDQ.jpg

/Files/images/1дзxL4xRh_aiYs.jpg

Нагородження переможців

23 травня в школі було підведено підсумки роботи за рік і нагороджено найактивніших учнів - учасників і переможців різноманітних конкурсів і спортивних змагань. Дуже приємно, що в 9 класі таких учнів 11 : Ярошак Андрій, Романовський Олексій, Горновська Софія, Джафарова Руслана, Москович Андрій, Дроздов Андрій, Сеіна Дар'я, Шарова Анастасія, Бочарова Єлизавета, Євтеєнко Світлана, Сахань Єсенія. Побажаємо їм подальших успіхів і надіємось, що наступного року активістів буде ще більше!

/Files/images/1 нагlgDqac9wZVE.jpg

/Files/images/1 нагXsZqQq73mek.jpg

/Files/images/1нагael7kN0o9Jw.jpg

/Files/images/1 нагu6TrtPeOLyA.jpg

/Files/images/1 нагxtjdOmaVkX8.jpg

/Files/images/1 нагdll3rgF2tHc.jpg

/Files/images/1 нагMvYJa1WL2g8.jpg

/Files/images/1 наг3M9jUNtU238.jpg

Похід до лісу

21 травня учні 9 класу разом із класним керівником Павловою Г.О. та учителем фізкультури Куйбарем С.В. пішли до лісу, щоб відзначити закінчення навчального року. День був дуже насиченим, радісним і цікавим. Сергій Володимирович провів із учнями змагання зі спортивного орієнтування, де за компасом і підказками кожна з трьох команд мала знайти свій трофей: пляшку газованої води, банку консервів та банку згущеного молока. Діти із захопленням виконали це завдання. Потім були ігри, змагання і, звичайно ж, посиденьки за спільним столом у колі друзів. Радісні і щасливі повертались додому!

/Files/images/1Ліс0tdACZfe6Pw.jpg /Files/images/1лісRXuUiQPb1us.jpg

/Files/images/1 лісPKQ3f9GJzlY.jpg

/Files/images/1 ліс5chqpXzjTuw.jpg

/Files/images/1 лісFtPO8a36a6U.jpg

/Files/images/1 лісye_ddVw30DM.jpg

Урок мужності

8-9 травня народ України вшановує День пам'яті і примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. 8 травня було проведено Урок мужності, на якому вшанували пам'ять усіх воїнів, які загинули в цій війні. Діти згадали своїх дідусів, які мужньо боролись за мир і щастя в Україні.

/Files/images/ДП4vvKh5ou86Y.jpg

/Files/images/ДПgosaAnyiIMM.jpg

/Files/images/ДПMh5RHA8-sxk.jpg

День науки

Традицією в нашій школі стало святкування Дня науки. В цьому році воно припало на 25 квітня. Не залишились осторонь учні 9 класу. Москович Андрій, Ярошак Андрій приготували STEAM-проект "Тіло людини", який охоплює три дисципліни: біологію, трудове навчання та інформатику. Результат перевершив усі очікування. Також хлопці Ярошак Андрій та Романовський Олексій зробили винахід із математики - теорему Піфагора в дії.

/Files/images/1ДozF6B6WpJvk.jpg

/Files/images/1Дadu2S5I1D2M.jpg

/Files/images/1ДDW3qLVBghZQ.jpg

/Files/images/1ДmRCjDe2YXs.jpg

Не залишились осторонь і дівчатка. Колесніченко Ольга, Горновська Софія, Романюк Крістіна взяли участь у виставці поробок з хімії "Життя непотрібних речей".

День ЦЗ

Життя людини - найвища цінність, тому його треба берегти. Про це треба пам'ятати завжди. Тому з цією метою кожного року в квітні місяці проводяться заходи, які дають змогу навчитись діяти у надзвичайних ситуаціях. 19 квітня в школі пройшов День ЦЗ. У 9 класі було проведено годину спілкування на тему "Правила безпечної поведінки на воді". Учні отримали навички надання першої допомоги потопаючому, згадали правила поведінки на воді.

/Files/images/1ЦЗE-HnUZ0Z2i8.jpg

/Files/images/1ЦqFAFK4SmhQ.jpg

/Files/images/1цeZKaIyoRnaI.jpg

/Files/images/1цзuQ3fjiwoT8k.jpg


Обираючи професію, я обираю майбутнє

У житті кожної людини вибір професії та місця роботи – серйозний та відповідальний крок. Від цього вибору залежатиме багато – власне благополуччя та добробут сім'ї, можливості реалізації інтересів, перспективи творчого зростання, нові дружні й ділові контакти. Особливо гостро проблема професійного самовизначення стоїть перед старшокласниками, коли формуються їх орієнтири на майбутнє. Саме на цьому життєвому етапі молодь потребує підтримки і кваліфікованої допомоги. З цією метою 12 квітня було проведено годину спілкування спільно з психологом Сливінською Т.О.

/Files/images/1Пg2m2wdhGZ20.jpg/Files/images/1ПYn-uNoJBqSM.jpg

/Files/images/1П_NhtZVaeU9I.jpg

/Files/images/1ПTVHyAwxlJtU.jpg


Майстер клас від професіоналів

А 17 квітня для учнів 9, 10 класів було проведено майстер клас із приготування коктейлів, де діти спробували себе в ролі барісти, майстрів із сервірування столу. Упевнені, що здобуті навички знадобляться їм у дорослому житті./Files/images/1МК6V9NSSvv6jA.jpg

/Files/images/1МКbJfy5L7HvL4.jpg

/Files/images/1МКp5J60cp9kto.jpg


Відвідування театру

Щорічно, 27 березня, святкується Міжнародний День театру. Театр - особливий і прекрасний світ. У ньому все надзвичайне. Перебуваючи у театрі, забуваєш про все - поринаєш у зовсім інший світ, той, що існує лише на сцені. 28 березня учні 9 класу відвідали Миколаївський український академічний театр драми та музичної комедії, виставу "За двома зайцями". Діти були у захваті від п'єси.

/Files/images/1Т2pnlOBJnMsw.jpg

/Files/images/1Тb3KMPWyek1g.jpg

/Files/images/1ТMF-KgzTE46w.jpg

/Files/images/1ТJQyOwEwHTAQ.jpg

/Files/images/1ТI1krOzg22c.jpgЗустріч з воїном АТО

15 березня в школі відбулася цікава зустріч учнів 8 та 9 класів з воїном АТО П. А. Тарасовим. З великим інтересом слухали діти розповіді захисника про бойові дії, що відбуваються на Сході нашої країни. Закінчилася зустріч словами подяки від педагогічного та учнівського колективів за їхню мужність та витривалість.

/Files/images/20190315_132203.jpg

/Files/images/20190315_130301.jpg


Шевченківські дні

Ну що б, здавалося, слова. Слова та голос, більш нічого. А серце б'ється, ожива, Як їх почує... 9 березня Україна відзначила 205 річницю з Дня народження Великого Кобзаря Тараса Григоровича Шевченка. В 9 класі було проведено годину спілкування, на якій учні показали свої знання з творчості поета.

/Files/images/1ШggURNQqXIo.jpg

/Files/images/11Ш.jpg

/Files/images/11шев.jpg


Свято Масляної

Доброю традицією в нашій школі стало свято зустрічі весни -Масляна. Припадає воно на останній тиждень перед початком Великого Посту. 7 березня учні і вчителі школи зібрались на подвір'ї, щоб провести зиму. З великим захватом діти спостерігали, як спалювали опудало зими. А чудовим продовженням свята став ярмарок, кошти з якого пішли на придбання нової спортивної форми для команди спортсменів. Велика подяка учням і батькам за участь у ярмарку!

/Files/images/1М.jpg

/Files/images/1Мc6c.jpg

/Files/images/1Ма.jpg

/Files/images/1Мас.jpg


Година спілкування, присвячена Дню рідної мови

Без мови рідної, юначе, Й народу нашого нема

21 лютого відзначається Міжнародний День рідної мови. Мова - це найбільше і найцінніше добро кожного народу. В цей день у 9 класі пройшла година спілкування "Борімося за чистоту рідної мови!" Учні показали свої знання з мови і наголосили, що рідну мову треба любити, шанувати, берегти й вивчати все своє життя.

/Files/images/1м.jpg/Files/images/1мо.jpg /Files/images/1мова.jpgCвяткування Дня Святого Валентина

Кохання - найщиріше у світі почуття. Воно надихає на подвиги закоханих, на гідні вчинки, на творчість. Так ніхто не кохав, через тисячі літ Лиш приходить подібне кохання. В день такий на землі розквітає весна, І земля убирається зрання. 14 лютого в нашій школі до Дня всіх закоханих було проведено конкурсну програму "Пан та панна" серед учнів 8-11 класів. У кмітливості, розумі та спритності змагались представники від кожного класу. За результатами конкурсів було обрано пару переможців: Ярошака Андрія (9 кл.) та Онищук Анастасію (11 кл.) Вони отримали приз - квитки до театру!

/Files/images/114.jpg

Конкурс акторської майстерності

/Files/images/14 ф.jpg/Files/images/14 фе.jpg

Виготовлення валентинок власними руками

/Files/images/1114.jpgВиїзний урок мужності

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. В середу, 13 лютого, учні 8- 9 класів відвідали екскурсію, яку організувала Рада ветеранів бойових дій на території інших держав, яку представляв Пономаренко Віктор Михайлович, учасник бойових дій в Афганістані та учасник подій, які відбуваються на сході України. Ми відвідали пам'ятні місця Миколаєва, про які дізнались багато цікавого.

/Files/images/1ААф.jpg

/Files/images/1АФа.jpg

/Files/images/1афгo.jpg

Біля кожного пам'ятника поклали квіти і вшанували пам'ять загиблих у всіх війнах хвилиною мовчання.

/Files/images/1Аф.jpg

/Files/images/1А.jpgЗ Новим роком та Різдвом Христовим!

Учні 9 класу вітають усіх із прийдешніми святами і початком зимових канікул! Бажаємо багато здоров'я, радості, щастя і миру всім нам і нашій Україні!

/Files/images/1НРm9aAZKNdxoY.jpg

/Files/images/1НРPuFdlrSPuY0.jpg

/Files/images/1 НР7STB6I6eyc.jpg

/Files/images/1НРNxRxLCXs9qE.jpgДень Святого Миколая

Кожна дитина завжди мріє про диво, а дива трапляються на новорічні свята, які розпочинаються 19 грудня в День Святого Миколая. Традиційно в цей день Миколай приходить до всіх слухняних дітей і приносить їм подарунки. Учні 9 класу гарно поводились протягом року і зібрали всі добрі справи, які зробили, щоб порадувати Миколая.

/Files/images/1ДybcdU0YDUcY.jpg

/Files/images/1Дxkjl2J574U8.jpg

Від хати до хати біленьким сніжком

Ходить Святий Миколай із мішком,
Приносить дарунки на втіху,
Радості море і щирого сміху!

Хай осінить своєю любов'ю,
Мудрості дасть, і сили, й здоров'я,
Ласкою серденько хай зігріває
І усі мрії заповітні здійсняє!!!Акція "16 днів проти насильства"

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». В нашій школі було проведено заходи проти насилля. Звичайно, 9 клас не міг стояти осторонь. 27 листопада взяли участь у загальношкільному флешмобі "Наші долоньки проти насилля!"

/Files/images/16imf5tzUIvE.jpg

/Files/images/16sbCbjZDYnzs.jpg

28 листопада відбувся шкільний флешмоб "Малюнок щасливої дитини", на якому учні 9 класу представили свою роботу.

/Files/images/16qG20RooMb_Y.jpg

/Files/images/16EbUcAs-yM6I.jpg

30 листопада провели годину спілкування під гаслом "Насильству - ні!"

/Files/images/16 MfSRukz2Vt0.jpg

/Files/images/16-wOpARw6z9E.jpg/Files/images/16T3LySext1Q.jpg/Files/images/16M3Qx51wlXAc.jpg


Толерантність врятує світ!

Що таке толерантність? Що означає бути толерантними? На ці та інші питання намагались відповісти учні 9 класу під час години спілкування. Переглянувши відеоролик, розігравши різні життєві ситуації, висловивши власні думки, зробили висновок, що толерантність - це, в першу чергу, доброта і небайдужість до всіх оточуючих нас людей незалежно від кольору шкіри, віросповідання, соціального статусу та інших чинників.

/Files/images/1 тYjj9wK-AgoI.jpg

/Files/images/1 тU7Hpjy6HbvY.jpg

/Files/images/1тMcp6qCrIdr8.jpg/Files/images/1 толZHMBOf3eh2A.jpg


День української мови і писемності

9 листопада відзначається День української мови і писемності, вшанування пам'яті преподобного Нестора-літописця. Це свято шанують не тільки в Україні, а й у всьому світі. Знання рідної мови - священний обов'язок кожного свідомого громадянина України. У цей день у 9 класі пройшла година спілкування, де учні показали свої знання. Працюючи в групах, діти змагались у вмінні вести діалог, складати власні вірші, показали знання українського фольклору, а також народних звичаїв та обрядів.

/Files/images/1 моваYluM-pF-mg.jpg

/Files/images/1 моваfwcuHhFIJM.jpg

/Files/images/1 мова.jpg

/Files/images/1 моваWfpMn3-TkvA.jpg


Осінь золота знов до нас прийшла!

Традиційно в останні дні чверті в нашій школі проводиться колективна творча справа. В кінці жовтня це свято Осені. Серед учнів 8-9 класів було проведено конкурсно-розважальну програму "Осінь золота знов до нас прийшла". Учні змагались у спритності, показали свої знання в різних сферах: науці, музиці, мистецтві і навіть веденні домашнього господарства. На заході царювала атмосфера завзяття, радості. Звичайно, перемогла дружба, всі залишились веселими і задоволеними!

/Files/images/1осінь.jpg

/Files/images/1bmOAHh8FZlg.jpg

/Files/images/1 осінь.jpg


День захисника України

14 жовтня відзначається День захисника України, День Покрови. Для учнів 9 класу було проведено годину спілкування, присвячену цій даті. Наші хлопці змагались у спритності, розумі й кмітливості і довели, що стануть гідними захисниками своєї Батьківщини! Дівчатка привітали хлопчиків зі святом і традиційно влаштували чаювання за великим дружнім столом.

/Files/images/11ML7Rhts8qlU.jpg

/Files/images/113MnYEDimdHY.jpg

/Files/images/11MqnQYsr18fM.jpg

/Files/images/113OkIesirIY0.jpg


Вогонь - ворог, вогонь - друг

/Files/images/1вZW-7_wheU8.jpg/Files/images/1в OuvmfLGB8k.jpg/Files/images/1вогонь.jpg


Посвята в старшокласники

У п'ятницю, 21 вересня, відбулася значуща подія в житті нашого 9 класу: посвята в старшокласники! Учні 9,10,11 класів ходили в похід до лісу разом із класними керівниками, учителями фізкультури, заступником директора з виховної роботи Саєнко С.А. і директором школи Моторною З.В. Попереду нас чекали безліч різних випробувань і цікавих пригод. Ми шукали скарб (cіль), без якого не можна приготувати їжу, змагались у спритності і силі, представляли кожний свій клас. І, не дивлячись на те, що 9 клас найменший у старшій школі, а ще до того і новий колектив, ми довели, що ми - команда. На завершення свята всі куштували смачнющий куліш, приготований на вогнищі Куйбарем С.В. І учні, і вчителі були дуже радісні і веселі і довели, що ЗОШ 47 - одна велика і дружня родина!

/Files/images/1WGHgdBmbbwQ.jpg

/Files/images/1yL2WDh6D5PI.jpg

/Files/images/1FlwXGkk65u0.jpg

/Files/images/KNCIqk-r-Gc.jpg


Місячник "Увага! Діти на дорозі!"

З метою профілактики дорожньо-транспортних пригод 14 вересня учнями 9 класу спільно з працівниками поліції було проведено захід "Увага! На дорозі ваші діти!" Так як наша школа знаходиться недалеко від проїжджої частини дороги, діти намагались привернути увагу водіїв, щоб вони були максимально обережними. Разом із поліцейськими учні зупиняли транспорт і, бажаючи щасливої дороги, дарували напам'ять водіям янгола як оберіг. Люди дякували і обіцяли дотримуватись правил дорожнього руху.

/Files/images/1.3 9.jpg

/Files/images/1.5 9.jpg

/Files/images/1.1 9.jpg

/Files/images/1 9.jpg


Єдиний урок з правил дорожнього руху

/Files/images/12.jpg/Files/images/11jpg.jpg


Свято першого дзвоника. Перший урок

От і закінчились шкільні канікули і дзвоник знову кличе нас до школи! А для 9 класу це особливий день, тому що з двох восьмих класів ми об'єднались в один великий дружній колектив! Сподіваємось, що цей навчальний рік буде успішним, веселим і радісним для всіх нас!

/Files/images/111jpg.jpg

/Files/images/113jpg.jpg /Files/images/112.jpg

/Files/images/1 вересня 9 кл. 4.jpg

/Files/images/1 вересня 9 кл. 5.jpg


Підготовка до нового навчального року

Початок навчального року - завжди хвилюючий момент. Учні 9 класу взяли участь у підготовці школи, а саме, у фарбуванні наших веселих різнокольорових сходів до країни дитинства. Діти і вчителі на чолі з директором школи Моторною З.В. працювали дружньо і завзято.

/Files/images/9 кл..jpg

/Files/images/9 кл.2.jpg

/Files/images/9 кл.4.jpg

/Files/images/9 кл.6.jpg

/Files/images/(1).jpg

Кiлькiсть переглядiв: 400

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.