ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ

/Files/images/A.jpg

/Files/images/A1.jpg

1 ВЕРЕСНЯ

Вереснева пісня лине, і дзвенить шкільний дзвінок. Школярів щаслива зміна поспішає на урок.

/Files/images/t.jpeg

ПІДСУМКОВІ БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ

2018-2019 навчальний рік.Яким ти був? Саме з цих слів почалась наша зустріч. Разом з батьками згадали всі заходи і цікаві події, що сталися з нами в 6 класі. Далі буде...

/Files/images/qq.jpg

ПАРАД ВИШИВАНОК

/Files/images/изображение_viber_2019-05-21_15-54-22.jpg

/Files/images/изображение_viber_2019-05-21_15-54-17.jpg

ДЕНЬ ЦЗ.

/Files/images/n.jpg

Традиційно, у квітні, в нашій школі проходить День ЦЗ. У цей день ми навчаємо дітей правилам евакуації з приміщення у разі надзвичайної ситуації. Сьогодні учні 6-Б відпрацювали правила першої домедичної допомоги при травмах та опіках. Діти з інтересом та наполегливістю накладали шини та обробляли "рани". Після відпрацьованих навичок можна впевнено сказати,що з учнями 6-Б нічого не страшно. Проте я бажаю, щоб ці знання їм ніколи не знадобились.

/Files/images/n3.jpg /Files/images/n4.jpg


ТЕАТР "КЛАС"!

/Files/images/m1.jpg


Масляну святкували-люту зиму проводжали!

/Files/images/b.jpg

/Files/images/b1.jpg

/Files/images/b2.jpg


6-Б займється благодійністю.

Брати наші менші чи друзі безслівні... Такі вони милі, довірливі,ніжні. Бувають часом хижі і грізні. І долі бувають у кожного різні.

Учні 6-Б класу приєдналися до акції "Happy няв для Мурчика".Зібрали крупи та корм для безритульних тварин.

/Files/images/9.jpg

/Files/images/99.jpg


47-ма має таланти!

/Files/images/q.jpg

Увага! Увага! Сенсація року! Зібрались сьогодні найкращі зірки! Але не Потапи, не Ані Лорак, А наші, шкільні зірки й зірочки. День такий лише раз у рік буває! Свої таланти класи у школі представляють!

/Files/images/q1.jpg

/Files/images/q2.jpg


Гра "Геліантус"

Учні 6- Б класу взяли активну участь у грі. Отримали дипломи переможців на шкільному рівні, грамоти та диплом ІІ ступеня.Вітаю!Так тримати!

/Files/images/q3.jpg

/Files/images/q5.jpg


Виховна година до Дня Героїв Небесної Сотні

/Files/images/a.jpg

«Небесною сотнею» називають українців, які загинули в центрі Києва, на Майдані, на вулицях Грушевського та Інститутській. Загинули під час масових акцій протесту протягом зими 2013-2014 років. Найстрашнішими та найтрагічнішими була ніч з 18 на 19 лютого – ніч Апокаліпсису, як назвали її пізніше, після якої наступив «чорний четвер» – 20 лютого. Під час кровавих сутичок та від куль снайперів на Майдані загинуло близько сотні людей. Нерівною була ця боротьба. Сила – проти гарячого серця. Зло – проти добра. Куля – проти мрії. Хай палають свічки пам’яті загиблих героїв «Небесної Сотні» у наших серцях.Шануймо всіх, хто поклав життя за долю, за волю, за незалежність і свободу нашої з вами єдиної України!

Їх взяв Господь, щоб ангелом в раю
В його садах довічно проживати.
Вони завжди залишаться в строю,
Про них народ пісні буде співати.

Небесна сотня білих журавлів,
душа яких летить під небесами.
Ніхто із вас вмирати не хотів,
Хай вічна пам’ять лишиться за вами.

Сьогодні туга душу розпина
Багато з вас в коханні не признались.
Надворі скоро втішиться весна.
Чому ж її ви, хлопці, не діждались?

Горить свіча і пам’яті сльоза
додолу з неї краплями стікає.
Земля ридає, плачуть небеса –
Героїв Україна пам’ятає.

/Files/images/aa.jpg


День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Щорічно, 15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Цього дня для учнів 6-Б класу була проведена класна година "Ціна чужої війни".

/Files/images/kok.jpg


Урок-тренінг "Конструктивне розв`язання конфліктів"

/Files/images/конф.jpg

Конфлікти — це невід’ємна частина людських стосунків. Хтось пожарту­вав, що у світі більше конфліктів, ніж піщинок у пустелі. Люди щодня всту­пають у конфлікти із собою, так само з однокласниками, родичами, колегами, суспільством. І якщо уникнути конфліктних ситуацій неможливо, то потрібно навчитися їх «долати». Здобуваючи певні навички регулювання конфліктів, людина має змогу діяти в таких ситуаціях виважено й усвідомлено, відповіда­ти за свої вчинки. Вирішення конфлікту — це пошук виходу з конфлікту, що задовольнятиме інтереси всіх його учасників.

Сьогодні,25 січня, учні 6 Б класу навчилися знаходити правильний вихід з різних конфліктних ситуацій.


Веселе привітання 6-Б з НОВИМ РОКОМ!!!!

Для перегляду відео необхідно встановити останню версію Adobe Flash Player.


До нас завітав Святий Миколай.

/Files/images/к11.jpg


ВИХОВНА ГОДИНА "ЖИТТЯ БЕЗ НАСИЛЛЯ"

Сьогодні учні 6 - Б класу відправились в подорож по безкрайніх просторах світового океану прав і обов’язків, навчились долати насильство в учнівському середовищі, шанувати закони України. Збагатили свої знання з правової свідомості, навчитися захищати себе від жорстокого, агресивного ставлення інших, поважати один одного, допомагати долати труднощі.

/Files/images/5d.jpg

/Files/images/5g.jpg

/Files/images/5a.jpg

/Files/images/5.jpg


Маленькі актори

Учні 6 - Б класу не тільки розумні. Вони ще й талановиті. Під керівництвом бібліотекаря школи Куценко Тетяни Миколаївни разом з іншими дітьми школи презентували казку-виставу «Ріпка» на сучасний лад для бібліотекарів Корабельного району. Найголовніше це те, що творчість приносить їм чимало радості.

/Files/images/2t.jpg

/Files/images/2v.jpg

/Files/images/2b.jpg


День Гідності та Свободи

21 листопада в нашій країні відзначається День Гідності та Свободи. Учні нашого класу взяли участь у шкільному флешмобі.

/Files/images/viber image.jpg

/Files/images/фф.jpg


Будемо толерантними


" Усі люди мають недоліки-хто більші, хто менші. Ось чому і дружба, і допомога, і спілкування були б неможливими, якби не існувало між нами взаємної терпимості" Г. Гвіччардіні.
/Files/images/т1.jpg

Що означає поняття «толерантність»? Чи завжди ми в житті толерантні до інших людей? Які якості має толерантна людина і як їх виховати в собі? На ці та багато інших запитань сьогодні дали відповіді учні 6 - Б класу.


"В океані рідної мови"

Традиційно 9 листопада в нашій школі відзначався День рідної мови. Учні 6 - Б класу стали учасниками квесту. Відвідавши всі зупини, учні вдосконалили свої знання рідної мови та отримали океан вражень.

/Files/images/г.jpg

/Files/images/г1.jpg


Юні мореплавці

На уроці географії учні перетворилися на мореплавців. Подорожували світом і шукали скарби.

/Files/images/вв.jpg

/Files/images/в4.jpg

/Files/images/в.jpg

/Files/images/в1.jpg


Козацькі забави

Традиційно,в кінці і чверті у нашій школі відбулись осінні козацькі розваги. На спритність, швидкість, кмітливість змагалися учні двох шостих та сьомого класів. Конкурси були цікаві та різноманітні: «Козацька спритність», «Забави кашоварів», та багато інших. команди брали участь у спортивних конкурсах. І вболівальники також не залишились осторонь, підтримували свої команди та для них було проведено вікторину.

/Files/images/IMG_1040.jpg


Маленькі науковці

Учні 6 - Б класу в цьому навчальному році познайомилися з біологією, як наукою. В ході досліджень навчилися виготовляти тимчасові мікропрепарати з соковитої луски цибулі. Заняття пройшло у цікавій та веселій атмосфері.

/Files/images/б.jpg

/Files/images/б1.jpg

/Files/images/б2.jpg

/Files/images/б3.jpg


Увага! Діти на дорозі!

Щороку в нашій школі проводиться місячник «Увага! Діти на дорозі!». В рамках цього місячника в школі пройшли профілактичні заходи з безпеки дорожнього руху. Щоб нагадати дітям правила дорожнього руху, призабуті за літній період, був проведений урок "Безпека на дорозі".


/Files/images/й.jpg

/Files/images/й1.jpg

/Files/images/й2.jpg


1 вересня - День знань

День знань - особливе свято не лише для школярів, а й для вчителів та батьків. Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою день. Усі шляхи цього дня ведуть до школи. Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової і часто нелегкої дороги-дороги до знань, до нових звершень. Зі святом!

/Files/images/1 в 1.jpg/Files/images/1 в.jpg/Files/images/11 в 2.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 387

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.