Фотофлешмоб "СТОП НАСИЛЛЯ!"

У рамках щорічної акції "16 днів без насильства" у школі було проведено фотофлешмоб "СТОП НАСИЛЛЯ!" До цього заходу приєднались і учні 6-Б класу. Своїми фото з малюнками діти приєнались і голосно заявили "МИ ПРОТИ НАСИЛЛЛЯ!"

/Files/images/5-b_vovnyanko/2020-2021_nr/стоп1.jpg

/Files/images/5-b_vovnyanko/2020-2021_nr/стоп2.jpg

/Files/images/5-b_vovnyanko/2020-2021_nr/стоп3.jpg

Тиждень математики в школі

Якщо хочеш досягнути

У житті своїм вершин,

Математику збагнути

Мусиш тонко, до глибин.

Калькулятор і комп’ютер,-

Хто сьогодні їх не зна?

Та за пояс їх запхнути

Може світла голова.

Якщо хочеш бізнесменом

Після школи, друже, стать,

Аксіоми й теореми

Мусиш добре пам’ятать.

Якщо лікарем ти станеш,

То, уважно, тут затям

Коли десь помилишся –

Хтось поплатиться життям.

Не кажу про космонавтів,

Вчителів і моряків.

Та коли чогось не знав,

Час це вивчити настав.

Не махай на все рукою,

Не лінуйся, а учись

Бо чого навчишся в школі,

Знадобиться ще колись!

З 16-го по 20-те листопада в школі проводився тиждень «Цариці наук» – математики.

Протягом всього тижня учні 6-Б класу поринули в цікавий світ математичних знань. Логічні математичні ігри, ребуси, кросворди, підвищували інтерес до знань та особливо цікаво було приймати участь у математичному челенджі "Геометрія навколо нас". Для участі учням необхідно було надіслати фото з предметом з побуту, який мав би вигляд геометричної фігури

/Files/images/5-b_vovnyanko/2020-2021_nr/матем1.jpg

/Files/images/5-b_vovnyanko/2020-2021_nr/матем2.jpg

Закінчився тиждень математики так само цікаво, як і почався. В п’ятницю учням було запропоновано цікава зарядка для розуму – це участь в МІКСІКЕ – освітньому онлайновому середовищі, що надає можливість для різнобічного саморозвитку та самовдосконалення з математики.

Свято осені "Яблунева пора"

21 жовтня відзначається Всесвітній день яблук. Яблуня родом з Малої Азії, звідки переїхала до Палестини і Єгипту, а звідти до Європи. Яблука почали вживати в їжу понад 8,5 тисяч років тому. Смакові та цілющі властивості яблука розхвалені ще в рукописах, знайдених у єгипетських пірамідах і гробницях. До України свято прийшло з Великобританії, але частіше українці свято яблук пов’язують з яблуневим Спасом, що святкується у серпні. Яблуня на Україні - найпопулярніше фруктове дерево, тому і заслуговує на таке свято. Восени багатий урожай яблук символізує достаток та благополуччя українських родин, а також здоров’я, життєву силу і молодість.

В останній день занять було проведено виховну годину у формі вікторини

/Files/images/5-b_vovnyanko/2020-2021_nr/яблуки.jpg

Дітлахи розгадували загадки про фрукти, вивчали скоромовки та прислів’я, дізналися багато рецептів різних страв з цього смачнючого плоду. Адже недарма вважають, що той, хто яблуко у день з’їдає, в того лікар не буває. Діти отримали велике задоволення, гарний настрій і подарунки - смачні, запашні яблучка.

День захисника України

14 жовтня відзначають одразу три величні свята – День Покрови Пресвятої Богородиці, День захисника України та День українського козацтва. З нагоди свята у класі ми послухали про історію свят, а ще в нас були "Веселі старти" і футбол.

/Files/images/5-b_vovnyanko/2020-2021_nr/козацтво.jpg

Цікавий урок біології

Цього року в учнів 6-Б класу з’явився новий предмет - біологія. Біологія – це наука про життя. На одному з уроків учні вивчали тему: «Клітина» - найменша «цеглинка», з якої складаються живі організми. Учні познайомились з будовою рослинної клітини, приготувавши мікропрепарат вивчали його через мікроскоп. Було дуже цікаво!

/Files/images/5-b_vovnyanko/2020-2021_nr/быологыя1.jpg

/Files/images/5-b_vovnyanko/2020-2021_nr/быологыя2.jpg

ФОТОВИСТАВКА "ЧАРІВНИЦЯ ОСІНЬ"

Літо закінчилося, помахало нам рукою і вирушило кудись у далекі теплі краї відсипатися і готуватися до наступного року. На зміну йому приходить не менш гарна і чудова пора року - осінь, велична і таємнича, з усіма її неспішними процедурами переодягання, змінами настрою, букетами яскравого листя.

Учні 6-Б класу: Чумакова Олександра, Дадашева Єлизавета, Дібров Захар, Жадик Олег, Шульц Дмитро, Хворостенко Олександр представили підбірку своїх осінніх пейзажів Миколаєва:

/Files/images/5-b_vovnyanko/Чумакова осынь.jpg

/Files/images/5-b_vovnyanko/Дадашева осінь.jpg

/Files/images/5-b_vovnyanko/Дібров осінь.jpg

/Files/images/5-b_vovnyanko/Жадик осінь.jpg

/Files/images/5-b_vovnyanko/шульц осынь.jpg

/Files/images/5-b_vovnyanko/Хворостенко осынь.jpg

Дякуємо учням за участь в фотовиставці, а також окреме спасибі батькам учнів, які підставили надійне плече і допомогли дітям у підготовці робіт на фотовиставку!

2020-2021 навчальний рік

СВЯТО 1 ВЕРЕСНЯ

Ось і закінчилось літо. Здрастуй, 1 вересня!
Вересень завжди починається святом знань, науки, стартом нового навчального року.

1 вересня у 2020 році — свято особливе: без звичних обіймашок та галасливих лінійок. З нагоди початку нового навчального року, щоб не наражати один одного на небезпеку, учні школи святкові заходи проводили в окремих кабінетах.

Свято 1 вересня розпочалось традиційним першим уроком в 6-Б класі, як і у всіх містах України і у просвітницькому форматі щодо COVID-19.

Учні переглянули відео, у вигляді вікторини повторили правила безпечної поведінки в умовах пандемії

/Files/images/5-b_vovnyanko/MyCollages (1).jpg

Вітаємо всіх учнів 6- Б класу з початком навчального року. Бажаємо всім високих оцінок, легких контрольних, цікавих уроків і вірних друзів!

2019-2020 н.р.

Свято останнього дзвоника

Рік цей дві тисячі двадцятий

Підготував сюрпризів не один

Та був між ними - як би то сказати,

Сюрприз, що називався карантин.

Дистанційно діти працювали

Що карантин закінчиться чекали,

На свято дзвоника прийти.

І ось збулося! Лиш вчителі на ньому, та усе ж

В онлайн режимі - починаєм свято

Вперше Україна проводить довгоочікуване шкільне свято без учнів і батьків. Але у нас, як у футболі, матч відбудеться за будь-якої погоди.

Скільки всього ми встигли зробити і цікаві класні години, і зустріч свят, і різні флешмоби, і просто спілкувалися на перервах, сміялися, раділи, а інколи сварились, а можливо, чогось і не встигли. Цей рік став незвичайним та особливим, умови в яких опинився світ, спонукало нас протягом майже половини другого семестру, отримувати знання та звітувати про свої досягнення онлайн в умовах дистанційної освіти.

Сьогодні кожен з вас, мої діти, перегортає чергову сторінку шкільного життя – веселого, незабутнього, цікавого та змістовного

Учні 5-Б класу на святі ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА провели ЧЕЛЕНДЖ «Слово про школу».

/Files/images/5-b_vovnyanko/1 останнй зв..jpg

/Files/images/5-b_vovnyanko/2 остнанній зв.jpg

/Files/images/5-b_vovnyanko/3 останній зв..jpg

/Files/images/5-b_vovnyanko/4 останній зв..jpg

/Files/images/5-b_vovnyanko/5 останній зв..jpg

/Files/images/5-b_vovnyanko/6 останній зв..jpg

/Files/images/5-b_vovnyanko/7 останній зв..jpg

Ось і закінчився цей навчальний рік. Ще одна сходинка вашого шкільного життя подолана.

Але вже 1 вересня школа радо зустріне своїх учнів.

Флешмоб до Всесвітнього ДНЯ ВИШИВАНКИ

Четвер, 21 травня, щороку цього дня вся Україна, а також кожен куток планети, де живуть українці, перетворюється на фантастичну красу.

Вишиванка - це прояв патріотизму і національного духу. Вишиванка вважається оберегом від усього лихого, що може статися в людському житті. Вона є символом краси та міцного здоров'я, а також щасливої долі. Експерти вважають, що український народ намагається закодувати щастя, долю, життя та волю в орнаменті вишиванок.

Шкільна родина 5 - Б класу приєднується до цієї краси і також відзначає День вишиванки під гаслом ДЕНЬ ВИШИВАНКИ - ДЕНЬ РОДОВОДУ, приймаючи участь у флешмобі

/Files/images/5-b_vovnyanko/Шульц.jpg

/Files/images/5-b_vovnyanko/Грибенюк.jpg

/Files/images/5-b_vovnyanko/Дадашева.jpg

/Files/images/5-b_vovnyanko/Чумакова.jpg

/Files/images/5-b_vovnyanko/Оля и Саша.jpg

/Files/images/5-b_vovnyanko/Денис Аліна.jpg

/Files/images/5-b_vovnyanko/Бахнев.jpg

/Files/images/5-b_vovnyanko/Приступа.jpg

/Files/images/5-b_vovnyanko/Ярослав Олександра.jpg

/Files/images/5-b_vovnyanko/Яна.jpg

Вітаємо всіх з сьогоднішнім святом, Днем вишиванки!Не забувайте про своє коріння, пам'ятайте про те, звідки всі ми прийшли. Національна пам'ять надзвичайно важлива, і тільки ми з вами можемо її зберігти та передати нащадкам. Нехай ваше життя буде барвистим, як цей чудовий день!

Флешмоб "Війна в історії моєї родини", присвячений Дню пам'яті і примирення

Друга світова війна стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства. Цей день присвячений пам'яті тих понад 80 мільйонів людей, чиє життя було обірване насильством світового масштабу, людям усіх рас і націй. Тим хто загинув на фронтах, в окопах, і тим, хто загинув під час бомбардувань, побував у полоні, концтаборах,чи просто знак безвісти у вихорі воєнного лихоліття.

7 травня 1945 року був підписаний Акт воєнної капітуляції Німеччини, який набув чинності 8 травня о 23:01. З цієї нагоди , цього дня в багатьох містах Євпропи та США були приведені велелюдні святкування. В Україні ж День пам'яті і примирення запровадили відносно нещодавно - у 2015 році відповідно до Закону України " Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років". Так Україна почала нову традицію святкування 8 і 9 травня в європейському стилі пам'яті і примирення.

Події Другої світової війни не обійшли стороной й сім'ї 5-Б класу. Тому учні й їх родини приєдналися до загальношкільного флешмобу присвяченого Дню пам'яті і примирення " Війна в історії моєї родини" і там самим віддали данину пам'яті всім загиблим, які віддали своє життя в ім'я Великої перемоги.

Учні зробили фото зі світлинами своїх прадідусів та прабабусь, написали слова вдячності.

/Files/images/5-b_vovnyanko/фото 1.jpg

/Files/images/5-b_vovnyanko/фото 2.jpg

/Files/images/5-b_vovnyanko/фото 3.jpg

Розповілі про своїх прадідусів і прабабусь

/Files/images/5-b_vovnyanko/розповідь 1 Білого.jpg

/Files/images/5-b_vovnyanko/розповідь 2.jpg

/Files/images/5-b_vovnyanko/розповідь Кузміч.jpg

Ісаченко Софія розповіла воєнну історію своєї родини, приславши невеличкі відео: Круглов Олександр Борисович (прадідусь). Воював за Батьківщину, пройшов всю війну. Круглова(горновая) Єкатерина Федотівна. Була взята німцями на примусові роботи, з 1942 по 1945 рік знаходилась на території Германії

Розповідь Ісаченко Софії - wym-1589101875927, wym-1589102194170

А також намалювали малюнки до цієї події

/Files/images/5-b_vovnyanko/рисунки.jpg

/Files/images/5-b_vovnyanko/рисунки 2.jpg

У День памяті і примирення учні 5-Б класу бажають всім і один одному жити в мирі, розуміти один одного, залагоджувати всі суперечки та сварки лише мирним шляхом. Нехай цей день нагадує, що важливо вірити і творити добро!

СВЯТО МАСЛЯНОЇ. ЯРМОРОК

Разом з пробудженням природи від зимового сну на нашій землі, в Україні, починається з весняного свята, пов’язаного з стародавніми міфами та віруванням, яке супроводжується піснями та іграми – з свята МАСЛЯНОЇ. Масляна – це веселі прoвoди зими, oсяяні радісним oчікуванням близькoгo тепла, веснянoгo oнoвлення прирoди.

Сьoгoдні, 27 лютого, на подвір’ї Миколаївської загальноосвітньої школи № 47 відбулoся святкування Маслянoї.Всі змогли долучитися до відтвoрення цікавої української традиції цьoгo свята.

/Files/images/5-b_vovnyanko/Масляна 5-Б.jpg

А також прoйшoв ярмарoк, у якoму взяли активну участь усі шкільні рoдини нашої школи. Млинці, неoдмінний атрибут Масляної: круглі, рум’яні, гарячі, вoни являли сoбoю симвoл сoнця, яке все яскравіше рoзгoралoся, пoдoвжуючи дні.

/Files/images/5-b_vovnyanko/Ярморок.jpg

Дійствo видалoся кoлoритним та різнoбарвним.

Новорічні свята

24 грудня для учніва 5 класів ббуло організоване НОВОРІЧНЕ СВЯТО - КАЗКА. вистава була дуже яскравою і цкавою. А про що ця казка? А казка ця була про те, як добро перемагає зло.
Анна з друзями врятували Ельзу, а значить і новорічне свято. А ще діти мали змогу потанцювати, погргати в цікаві ігри

Учні отримали багато задоволення, незабутніх вражень та позитивних емоцій. Спільним для всіх були хороший настрій, весела дружня атмосфера.

/Files/images/5-b_vovnyanko/новий рік.jpg

Театр завітав в гості до шкільної родини школи 47

У середу 4 грудня в актовій залі нашої школи відбулась вистава театральної студії Палацу Культури "Молодіжний".

Учні 5-Б класу мали змогу знов поринути в країну казок, переглянувши виставу казок О.С.Пушкіна "Казка про золотого півника" та "Казка про золоту рибку"

/Files/images/5-b_vovnyanko/театр.jpg

Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства"

Найвищою цінностю будь-якої держави, є людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканість та безпека.

25 листопада, у вівторок, наша школа приєдналась до Всеукраїнської акції флешмобом "Я голосую за світ без насильства"

Н дверях класної кімнати 5-Б класу також були розміщені твердження проти насильства, а учні вирізаними долоньками приєднались, висловлюючи що вони також згодні з цими твердженнями.

/Files/images/5-b_vovnyanko/акція без насильства.jpg

Навчальні будні

На уроках праці хлопці 5 - Б класу використовучі різні інструменти створюють власноруч різні вироби

/Files/images/5-b_vovnyanko/трудове навчання.jpg

Спортивні досягнення учня 5-Б класу

/Files/images/5-b_vovnyanko/IMG-1f6b65b860ee57ee44211f10c85ee7b6-V.jpg


День української писемності та мови

9 листопада – визначна дата в історії українського народу. У цей день вшановують Преподобного Нестора-Літописця, відзначають День української писемності та мови. Це одне з тих свят, коли кожен має нагоду відчути себе частинкою свого народу, багатою культурою і прекрасною мовою. Цивілізоване суспільство не може існувати без мови – засобу спілкування між людьми, засобу вираження думки і передачі досвіду сучасникам і наступним поколінням. У нашій школі 8 листопада пройшли заходи приурочені до Дня української писемності та мови. Так у 5-Б класі була проведена година спілкування, у вигляді гри-конкурса «Мово українська, мово солов’їна» присвячена рідній мові. Учні мали змогу поринути у багатющий світ краси рідної української мови.

/Files/images/5-b_vovnyanko/кл. год..jpg

Особлива атмосфера панувала сьогодні в школі, яка сяяла не тільки дитячими усмішками, а й вишиванками, барвистимиви словами про мову. Усі учні отримали заряд позитивних емоцій та гарний настрій.


Підсумки фотоконкурсу

Підведені підсумки фотоконкурсу "Осінь в моєму місті" Роботи учнів Євдокименко Каріни та Мельник Романа обрали для шкільної виставки. Учні 5-Б класу також мали змогу познайомитись з роботами учнів всієї школи і побачити очима інших дітей яскраве осіннє місто Миколаїв

/Files/images/5-b_vovnyanko/осінь.jpg


Останній день перед канікулами

В останню п'ятницю першої чверті були проведені спортивні змагання, де учні 5-А та 5-Б класів показали свою спритність, кмітливість, вміння працювати в команді, а в підтримці команд також змагалися вболівальники кожного класу. Змагання пройшли у дружній атмосфері. Всі учні отримали гарний настрій.

/Files/images/5-b_vovnyanko/веселі старти.jpg


Виставка "Золота осінь"

Осінь - дивна пора... Сонце світить дарує дивовижні світанки й неймовірно-казкові вечори, проте ця краса не дарує нам ніякого тепла.

Ми живемо, навчаємось, постійно квапимось кудись і не помічаємо, як гарно навколо. Прекрасній порі року була присвячена фотовиставка робіт учасниками, якої стали учні і батьки 5-Б класу.

/Files/images/5-b_vovnyanko/5-БМельник Роман.jpg

/Files/images/5-b_vovnyanko/5-Б Вінник Михайло.jpg

/Files/images/5-b_vovnyanko/5-Б Єдокименко Каріна.jpg

/Files/images/5-b_vovnyanko/5-БДадашева Єлизавета.jpg

/Files/images/5-b_vovnyanko/5-БХворостенко Олександр.jpg

/Files/images/5-b_vovnyanko/5-БЧумакова Олександра.jpg

/Files/images/5-b_vovnyanko/5-БКузмич Анастасія.jpg

/Files/images/5-b_vovnyanko/Дібров Захар.jpg

Фото дітей і батьків вразили своєю оригінальністю, креативністю і творчістю композицій! Всі роботи, представлені на виставці, заслуговують похвали!


Олімпійський тиждень.

Всім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров'я. А кращим другом здоров'я був і залишається спорт. Доброю традицією у нашій школі стало проводити напередодні ДНЯ фізичної культури та спорту Олімпійський тиждень.

В рамках проведення Олімпійського тижня було організовано чимало заходів, які мали на меті пропагувати серед дітей здоровий спосіб життя, сприяти залученню їх до активних занять спортом.

Учні 5-Б класу також активно прийняли участь у цих заходах.

/Files/images/5-b_vovnyanko/тиждень олімпійський.jpg


Перше ВЕРЕСНЯ. Перший раз в п'ятий клас.

Перше вересня - завжди яскравий, насичений хвилюючою атмосферою день важко забути! Голосно звучить шкільна музика, звідусіль лунають теплі привітання та побажання.

Ось і учні 5-Б класу завітали до школи. Сьогодні вони знову переступили поріг захоплюючої, цікавої, насиченої подіями і відкриттями Країни Знань.

Перший дзвоник дав відлік на подорож по цікавим локаціям. Спочатку у формі вікторини учні побували на першому уроці, присвячений рідній мові. А далі продовження свята чекало учнів на шкільному подвір'ї.

/Files/images/5-b_vovnyanko/1 dthtcyz.jpg

Всі залишились задоволеними.

Бажаємо школярам успіхів у навчальному процесі та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження!


2018-2019 н.р.

«Всесвітній День вишиванки»

Ми прийняли активну участь в «Дні вишиванки». Багато учнів класу залучились до проведення цього свята, адже воно допомагає зберегти корінні народні традиції створення і носіння вишитого одягу. А ще наші дівчатка прийняли участь у конкурсі де демонстрували свої коси і зачіски з ними. Недаремно в народі кажуть, що «Коса - то дівоча краса».

/Files/images/IMG_20190516_111129.jpg/Files/images/изображение_viber_2019-05-16_14-58-08.jpg/Files/images/изображение_viber_2019-05-16_14-57-52.jpg/Files/images/IMG_20190517_111114.jpg/Files/images/IMG_20190517_111127.jpg/Files/images/IMG_20190517_115148.jpg/Files/images/IMG_20190517_123118.jpg/Files/images/IMG_20190517_123147.jpg/Files/images/IMG_20190517_123224.jpg/Files/images/IMG_20190517_123232.jpg/Files/images/IMG_20190517_123303.jpg/Files/images/IMG_20190517_123320.jpg


«Урок пам’яті і примирення»

Ми вшановуємо усіх людей старшого покоління, яким випало пройти крізь смертельний вогонь Другої світової війни

Хай завжди в усьому світі
Буде мир і щастя дітям,
Бо народжені вони
Для життя, а не війни./Files/images/IMG_20190509_083128.jpg/Files/images/IMG_20190509_085630.jpg/Files/images/IMG_20190509_085652.jpg/Files/images/IMG_20190509_085026.jpg


«День науки»

Учні нашого класу прийняли активну участь у проведенні «Дня науки». Провели досліди в яких показали, як можна виявити наявність крохмалю в різних продуктах харчування за допомогою йоду, дослідили властивості солоної води, показали, як вода може підійматися утворюючи райдужні кольори, а також властивість оцетної кислоти розм’якшувати деякі тверді тіла./Files/images/IMG_20190425_110907.jpg/Files/images/IMG_20190425_110859.jpg/Files/images/IMG_20190425_111053.jpg/Files/images/IMG_20190425_110829.jpg/Files/images/IMG_20190425_110945.jpg/Files/images/IMG_20190425_111159.jpg/Files/images/IMG_20190425_112328.jpg


«День цивільного захисту»

Учні поглибили знання щодо надзвичайних ситуацій, їх типів, причин виникнення. Ознайомились з правилами поводження під час надзвичайних ситуацій та способами захисту від них./Files/images/IMG_20190419_084744.jpg/Files/images/IMG_20190419_094351.jpg/Files/images/IMG_20190419_104013.jpg /Files/images/IMG_20190419_104056.jpg/Files/images/IMG_20190419_092503.jpg/Files/images/IMG_20190419_093116.jpg/Files/images/IMG_20190419_093233.jpg/Files/images/IMG_20190419_092940.jpg/Files/images/IMG_20190419_093341.jpg


«Ми в театрі»

26 березня всім класомвості книги в житті людини. ходили дивитись виставу «Велика комп’юторна гра». Діти отримали неймовірне задоволення від перегляду вистави, емоційно і жваво обговорювали побачене, висловлювали свої міркування щодо важливості книги в житті людини.

/Files/images/IMG_20190326_115525.jpg/Files/images/IMG_20190326_115537.jpg/Files/images/IMG_20190326_121612.jpg


«Булінг в дитячому середовищі»

Відбулася цікава зустріч з офіцером поліції Оленою Олексіївною, яка розповіла про причини, наслідки та шляхи подолання булінгу в дитячому середовищі./Files/images/IMG_20190314_112429.jpg/Files/images/IMG_20190314_112602.jpg/Files/images/IMG_20190314_120610.jpg/Files/images/IMG_20190314_120705.jpg


«Свято української народної пісні»/Files/images/IMG_20190311_121324.jpg


«Слава Шевченка – слава України»

З метою вшанування Кобзаря учні класу прийняли участь в літературно-музичній композиції присвяченій пам’яті Великого поета./Files/images/IMG_20190311_120349.jpg/Files/images/IMG_20190311_120457.jpg/Files/images/IMG_20190311_120511.jpg


«Ось і Масляна прийшла!»

Масляну святкували, Люту зиму проводжали. Були танці, були співи Та й млинці усім на диво. /Files/images/IMG_20190307_113535.jpg/Files/images/IMG_20190307_112928.jpg/Files/images/IMG_20190307_112839.jpg Ой, яке ж то гарне свято - Вас дозвольте привітати!


Урок англійської мови в 4Б був надзвичайно цікавим і захоплюючим./Files/images/IMG_20190221_103517.jpg/Files/images/IMG_20190221_103949.jpg/Files/images/IMG_20190221_104006.jpg/Files/images/IMG_20190221_104123.jpg/Files/images/IMG_20190221_105209.jpg/Files/images/IMG_20190221_105517.jpg


«Ти наше диво калинове – чудова українська мово!»

Рідне слово

Ти постаєш в ясній обнові,

як пісня, линеш, рідне слово.

Ти наше диво калинове,

кохана материнська мово!

21 лютого в актовій залі школи пройшла конкурсна програма присвячена Дню рідної мови. В програмі приймали участь учні 4А і 4Б класів. Учні обох класів показали свої знання з рідної мови, з цікавістю розгадували ребусі, шаради, анаграми, розказували вірші, співали пісні про українську мову. В результаті перемогла «дружба»./Files/images/IMG_20190221_084152.jpg/Files/images/IMG_20190221_084321.jpg/Files/images/IMG_20190221_084932.jpg/Files/images/IMG_20190221_084747.jpg/Files/images/IMG_20190221_085850.jpg/Files/images/IMG_20190221_091026.jpg/Files/images/IMG_20190221_091123.jpg/Files/images/IMG_20190221_091949.jpg/Files/images/IMG_20190221_092640.jpg


Парад наук

Учні з цікавістю спостерігали за проведенням різних хімічних і фізичних дослідів. Деякі з учнів приймали участь в їх проведенні./Files/images/IMG_20190128_094432.jpg/Files/images/IMG_20190128_093505.jpg/Files/images/IMG_20190128_095503.jpg/Files/images/IMG_20190128_100648.jpg


Новорічне свято

Новий рік, новий рік
Вже ступає на поріг.
Бути танцям круг ялинки,
Бути пісні, бути грі. /Files/images/IMG_20181220_090949.jpg/Files/images/IMG_20181221_124210.jpg /Files/images/IMG_20181220_091123.jpg/Files/images/IMG_20181220_091443.jpg/Files/images/IMG_20181221_123946.jpg/Files/images/IMG_20181220_094405.jpg/Files/images/IMG_20181220_100010.jpg/Files/images/IMG_20181220_100005.jpg


16 днів проти насильства

В школі пройшов флешмоб «16 днів проти насильства». Учні 4Б прийняли в ньому участь. Також в класі була проведена виховна година присвячена темі насильства./Files/images/IMG_20181128_092648.jpg/Files/images/IMG_20181128_092700.jpg/Files/images/IMG_20181128_092712.jpg


Позакласний захід "Чудова українська мова"

В ході заняття учні зробили висновки про те, що рідна мова для кожної людини – це те життєдайне джерело, звідки вона бере свою енергію, життєву силу, закладену віками, з покоління в покоління цілим народом, рідним краєм./Files/images/IMG_20181109_121011.jpg


Побували на виставі «Нагодуй тигреня»

Всім дуже сподобалась вистава. В ході обговорення діти показали, що на прикладі героїв вистави, вони в котрий раз побачили, що таке справжня дружба./Files/images/IMG_20181026_110616.jpg/Files/images/IMG_20181026_111340.jpg


Свято осені

Нарядилась осінь в дороге намисто,

Золоте волосся розплела над містом,

Кольорові фарби вийняла з кишені,

І малює осінь жовтим по зеленім…/Files/images/IMG_20181025_125146.jpg/Files/images/IMG_20181025_131936.jpg/Files/images/IMG_20181025_134728.jpg


Акція «Запали надію в серці»

Прийняли активну участь в акції «Запали надію в серці», подарувавши серветку- оберіг для військового./Files/images/IMG_20181025_122106.jpg


Осіння виставка «Дари природи»

Учні класу добре пофантазували, щоб виставка «дарів осені» була цікавою і захоплюючою./Files/images/IMG_20181025_082636.jpg/Files/images/IMG_20181025_082659.jpg/Files/images/IMG_20181025_083431.jpg/Files/images/IMG_20181025_083511.jpg/Files/images/IMG_20181025_083552.jpg/Files/images/IMG_20181025_083346.jpg


Любимо розгадувати кросворди і ребуси/Files/images/IMG_20181023_082506.jpg/Files/images/IMG_20181023_082516.jpg/Files/images/IMG_20181023_082759.jpg/Files/images/IMG_20181023_082810.jpg


Конкурс «Шануймо й бережімо природу»

Найбільшу насолоду та радість, найпалкішу любов до рідного краю, до життя викликає спілкування з природою. Ось і учні нашого класу показали своє відношення до природи, знання її законів в конкурсі «Шануймо й бережімо природу». Кожен учень прагнув показати свої знання щодо збереження природи рідного краю./Files/images/IMG_20181023_075601.jpg/Files/images/IMG_20181023_075817.jpg/Files/images/IMG_20181023_075834.jpg/Files/images/IMG_20181023_075232.jpg/Files/images/IMG_20181023_075242.jpg/Files/images/IMG_20181023_081513.jpg/Files/images/IMG_20181023_082146.jpg/Files/images/IMG_20181023_081024.jpg/Files/images/IMG_20181023_081102.jpg/Files/images/IMG_20181023_083112.jpg/Files/images/IMG_20181023_083329.jpg


Бібліотечний урок

У нас бібліотекарем школи Куценко Т. М. було проведено урок присвячений творчості В. О. Сухомлинського. Діти з захопленням висловлювали свої повідомлення про життя і творчість цього відомого педагога і письменника, згадували раніше вивчені твори, знайомились з новими./Files/images/IMG_20181022_104333.jpg/Files/images/IMG_20181022_103022.jpg/Files/images/IMG_20181022_104551.jpg/Files/images/IMG_20181022_104923.jpg/Files/images/IMG_20181022_103749.jpg/Files/images/IMG_20181022_105328.jpg


Виховна година з безпеки життєдіяльності "Вогонь друг - вогонь ворог"

В класі пройшов урок з протипожежної безпеки. Учні з захопленням розповідали про правила безпечної поведінки під час відпочинку на природі, під час користування електричними приладами./Files/images/IMG_20181019_112057.jpg/Files/images/IMG_20181019_112350.jpg/Files/images/IMG_20181019_112717.jpg


Конкурс малюнків до Дня захисника Вітчизни/Files/images/IMG_20181012_131043.jpg/Files/images/IMG_20181012_131121.jpg/Files/images/IMG_20181012_131145.jpg/Files/images/IMG_20181012_132349.jpg/Files/images/IMG_20181016_081913.jpg


День захисника Вітчизни

В 4Б класі була проведена виховна година присвячена Дню захисника Вітчизни. Діти познайомилися з історичними даними про виникнення козацтва. Хлопчики з захопленням брали участь в конкурсах, дівчатка вболівали за них. Всім було весело!/Files/images/IMG_20181012_121313.jpg/Files/images/IMG_20181012_124717.jpg /Files/images/IMG_20181012_124410.jpg/Files/images/IMG_20181012_121942.jpg/Files/images/IMG_20181012_122602.jpg/Files/images/IMG_20181012_122628.jpg/Files/images/IMG_20181012_123021.jpg


Перший урок в 4-Б класі

« Добре тим жити, хто вміє дружити!»

Учні нашого класу активно висловлювали свої міркування про дружбу, складали прислів’я, відгадували загадки, говорили про закони дружби, а також визначали «ворогів» і «друзів» дружби. Кожен мав змогу проявити себе в різних ситуаціях./Files/images/IMG_20180903_090109.jpg/Files/images/IMG_20180901_102441.jpg/Files/images/IMG_20180901_101801.jpg/Files/images/IMG_20180901_095446.jpg /Files/images/IMG_20180901_102536.jpg

/Files/images/IMG_20190326_113113.jpg /Files/images/IMG_20180901_100130.jpg/Files/images/IMG_20180901_095245.jpg


1 Вересня - довгоочікуваний день!

1 Вересня завжди незабутній день у житті кожної дитини. Хтось переступить шкільний поріг вперше, а хтось з нетерпінням чекав зустрічі з однокласниками після літніх канікул./Files/images/IMG_20180901_083451.jpg/Files/images/IMG_20180901_083457.jpg/Files/images/IMG_20180901_083544.jpg/Files/images/IMG_20180901_083551.jpg
Кiлькiсть переглядiв: 988

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.