Вчимося надавати першу допомогу

Для учнів 10 та 11 класів нашої школи проведені практичні заняття з надання першої медичної допомоги. Заняття провів представник громадської організації "Червоний хрест" Заводського району за сприяння Миколаївського ПВНЗ "Медико-Природничий Університет". Учням було продемонстровано, як надати допомогу людині у непритомному стані, як перевірити наявність дихання, робити непрямий масаж серця.

/Files/images/IMG_20190502_094607.jpg

Кожний з учнів зміг спробувати себе в ролі рятівника, адже кожна людина, яка першою опиниться поруч з потерпілим, повинна вміти правильно надати домедичну допомогу до приїзду фахівців, що може врятувати безцінне людське життя.

Галерея "Вчимося надавати першу допомогу "