Вітаємо з перемогою у районному етапі Всеукраїнського конкурсу творчих робіт "Новорічна композиція"

В Дитячому Центрі позашкільної роботи проведено районний етап Всеукраїнського конкурсу творчих робіт «Новорічна композиція» серед закладів загальної середньої освіти Корабельного району.

На розгляд журі районного етапу конкурсу надано 117 творчих робіт з гуртків ДУМ Дитячого Центру позашкільної роботи Корабельного району та закладів загальної середньої освіти: №1 ім., О.Ольжича, №14 ім.Героя Радянського СоюзаПшеніцина Г.О., №29, №33, №40, №43 ім.К.Ольшанського, №44, Миколаївської ЗОШ №47,№48, №49, №54, Миколаївської гімназії №3 та економічного ліцею № 1. Роботи відповідали номінаціям: «Стилізована ялинка», «Новорічний букет», «Новорічна композиція», «Новорічний вінок», «Сюжетна композиція», «Новорічна картина або колаж».

За рішенням журі переможцями районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція»визнані творчі роботи здобувачів освіти Корабельного району м.Миколаєва. А серед них і роботи учнів нашої школи:

І місце:

Ірина Зварич, учениця 1-А класу, за роботу «Зимова казка», керівник Папахіна К.І.

ІІ місце:

Юлія Микитенко, учениця 1-А класу,за роботу «Їдемо на свято», керівник Папахіна К.І.

Роботи, що стали переможцями районного етапу, направлено до міської станції юних натуралістів для участі в міському етапі конкурсу.