Тиждень математики в школі

З 16-го по 20-те листопада в школі проводився тиждень «Цариці наук» – математики.

Протягом всього тижня учні поринули в цікавий світ математичних знань. Логічні математичні ігри, ребуси, кросворди, підвищували інтерес до знань і використання міжпредметних зв’язків та зв’язку предмету з життям у математичному челенджі "Геометрія навколо нас". Для участі учням необхідно було надіслати фото з предметом з побуту, який мав би вигляд геометричної фігури

/Files/images/1_kondratva/тиждень.jpg

/Files/images/1_kondratva/тиждень2.jpg

Закінчився тиждень математики так само цікаво, як і почався. В п’ятницю учням з 5 по 11 клас було запропоновано цікава зарядка для розуму – це участь в МІКСІКЕ – освітньому онлайновому середовищі, що надає можливість для різнобічного саморозвитку та самовдосконалення з математики.

Всі класи впоралися із поставленими завданнями закінчивши математичний тиждень на висоті!!!

Якщо хочеш досягнути

У житті своїм вершин,