Урок історії «Афганістан: подвиг, біль, пам`ять…»

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 32-а річниця виведення військ з Афганістану.

Відзначення цієї дати свідчить про глибоку повагу українського суспільства до людей, яким довелося в мирні повоєнні роки виконувати нелегкий інтернаціональний обов’язок в «гарячих точках».

Для учнів 11–го був проведений урок історії «Афганістан: подвиг, біль, пам`ять…», під час якого учні дізнались про основні події тих часів. Подивилися документальний фільм «Чужа та непотрібна війна: спогади учасників Афганської війни» .Учні відзначили героїзм, дружбу, взаємодопомогу та взаємопідтримку воїнів – інтернаціоналістів, які ще й донині йдуть у тривожних снах у бій, затуляючи від куль один одного. Сподіваємось, що відлуння Афганістану буде тільки як спогад і ніколи не повториться.