Майстер-класи в нашій школі

Команда "Фабрика чудес", яка організована як команда Миколаївського тепловозоремонтного заводу сьогодні у нас в гостях. Для учнів проведені майстер-класи, в яких вони із задоволенням брали участь. Самі маленькі наші учні стали художниками і малювали яскраві квіти на зеленій галявинці, семикласники виконували оформлення в техніці декупаж, восьмикласники робили з кульок веселих собачок та квіти, учні 3 класу- виготовляли з полімерної глини баранчиків, а п'ятикласники слухали незвичну мелодію домри. Всім було цікаво і після дзвінка учні продовжували доробляти свої роботи.

Дякуємо команді "Фабрика чудес" за яскраві враження, за посмішки та бажаємо виграти головний приз в рамках Новорічного марафону.