Свято української мови у Миколаївській загальноосвітній школі № 47

Ти наше диво калинове, кохана українська мово!

Мова - душа народу. Саме такими словами розпочалось свято для учнів початкової школи у рамках тижня української мови. Вчителька Тріщанович О. А. разом з учнями продемонструвала красу і багатство української мови в усній народній творчості та творах українських письменників і поетів. Гостей, присутніх на святі (учнів 2, 3 класів, батьків та вчителів) зачаровували вислови учнів про рідну, теплу, барвисту, калинову українську мову. Діти порадували своїх вчителів знаннями українських народних казок, прислів’їв. Не обійшлось і без інтелектуальних змагань, в яких учні виявили завзятість та добрі знання рідної мови. Наприкінці заходу учні щиро висловили думки про те, що у нас, у українців, найбільше й найдорожче добро – мова.

А тому, пам’ятаймо, дорослі та діти, що той, хто зневажливо ставиться до рідної мови, не може викликати поваги до себе.