Виховний захід на тему: «Правила толерантного спілкування»

Для кожної людини важливо володіти мистецтвом спілкування. З самого дитинства необхідно формувати в собі такі важливі якості як прийняття іншої людини такою, яка вона є, зі всіма її чеснотами й недоліками. Саме тому класні керівники переконували учнів в перевагах безконфліктного спілкування на виховному заході до Дня толерантності. Цікавими та повчальними для дітей були притчі про чоловіка й жінку. Вчителі створювали ситуації, під час яких діти обмінювались думками, про основні складові щастя кожної сім’ї. Розповідь про життя диких гусей як метафора стосунків у сім’ї чи колективі наштовхнула дітей на роздуми, що розвитку толерантності сприяє справжній інтерес до людини, життєвий досвід. Дуже важливо в сім’ї і в будь-якому колективі дотримуватись чотирьох правил толерантного спілкування:

- Бути завжди уважним.

- Бути терпимим у спорі й аргументувати свою думку.

- Бути гуманним й милосердним.

- Не ображай співрозмовника.

Колектив школи № 47 впевнений у тому, що дотримуючись цих правил, кожна людина досягне успіхів у своєму житті.