«Запали надію в серці»

У березні-квітні учні нашої школи прийняли участь у міській благодійній акції «Запали надію в серці», яка проводилась на базі Клубу юних моряків з флотилією.

Метою акції стало формування поваги до захисників АТО, виховання молоді на прикладах подвигів старших поколінь в ім’я миру, виховання співчуття, доброти та милосердя.

Педагогічним та учнівським колективом школи було зібрано гуманітарну допомогу для бійців АТО, які знаходяться на передовій, створено відеоролик, в якому діти висловлюють їм слова підтримки.

ІІ етап акції включив в себе виготовлення маскувальної сітки. Учні всіх класів прийняли активну участь в акції заради волі українського народу і незалежності нашої держави.