Золотий Першовересень в МЗОШ №47

Золотий Першовересень в МЗОШ №47 видався сонячним і по-родинному теплим. А як же інакше? Адже зібралась вся шкільна родина для того, щоб прийняти два класа первачків та подарувати їм символічну частку нашої школи - родинний галстук: єдність учнів, вчителів та батьків. Зустріла першокласників шкільна мама-директор школи Моторна Зінаїда Володимирівна зі святковим духмяним караваєм, а одинадцятикласники – зі словами привітання та подарунками. В народі кажуть, що гарна прикмета для тих, хто вирушає в дорогу,- пройти під райдугою. Райдуга - дуга раю, це і надія, і дороговказ, це арка, яка веде до щастя. Наші першокласники мали дивовижну можливість - увійти у рідну школу на перший свій урок, через райдужні ворота, ворота щастя! Для учнів початкової та середньої школи і для учнів старших класів був проведений перший урок , присвячений 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка, а також Року дитячої творчості.