День школяра

В останній день ІІІ чверті в школі традиційно пройшов День школяра. Цей день був багатий на події. З ранку на загальношкільній лінійці ключі від школи отримало нове керівництво: директор школи – Семеніченко Анастасія, заступник директора з навчально-виховної роботи – Андрєєва Юлія, заступник директора з виховної роботи – Палько Вікторія. Учні спробували себе в ролі вчителів і зрозуміли, що ця праця складна і відповідальна. А вчителі згадали дитинство, захопились грою в учнів: бешкетували, заважали проводити уроки, запізнювались, тим самим показали, що непросто працювати за таких умов. А по завершенню уроків відбулись інтелектуальні та спортивні змагання між учнями і вчителями. Завершив День виступ агітбригади «За здоровий спосіб життя». На канікули всі пішли і задоволені, і щасливі, і в гарному настрої.

/Files/images/IMGP5716.JPG

/Files/images/IMGP5749.JPG