Подаруй частинку доброти (Благодійна акція «Подаруй частинку доброти» у Миколаївській загальноосвітній школі № 47)

Подаруй частинку доброти(Благодійна акція «Подаруй частинку доброти» у Миколаївській загальноосвітній школі № 47)

Як ви розумієте слово « благодійність»? Учні нашої школи розуміють це слово як поклик своєї душі поділитись та допомогти людині , а може дитині, у якої немає того, що в тебе є. А головне в благодійності – щирість твого поклику, який творить з тебе справжню людину.

/Files/images/SAM_8586.JPG

Саме тому у лютому учні нашої школи взяли участь у міській благодійній акції «Подаруй частинку доброти.

Благодійну допомогу передано Клубу юних моряків з флотилією для дитячих будинків, будинків малят, інтернатам, медичним закладам, дитячому притулку.

Дякуємо усім небайдужим за розуміння і співпрацю!