Розповідь про видатного земляка Івана Круца в рамках циклу лекцій «Діалоги про історію рідного краю»

Голова ГО «Вітовське Українське Товариство» Віктор Мних сьогодні, 27 лютого, в рамках циклу лекцій «Діалоги про історію рідного краю» розповів учням старших класів нашої школи про непростий життєвий шлях видатного атлета Івана Круца.

/Files/images/270227_novyy-razmer.jpg

На початку заходу голова ГО «Символи Миколаєва» Георгій Борисович Савченко розповів про роботу із вшанування видатних імен мешканців нашого району. Серед інших Георгій Борисович виокремив постать Івана Круца і наголосив на необхідності увічнення пам’яті про цю непересічну особистість в назві однієї з вулиць нашого міста.

/Files/images/270230_novyy-razmer.jpg

В актовій залі були присутні учні 10,11 класів. Старшокласники уважно слухали лекцію Віктора Мниха і задавали питання.

/Files/images/270728_novyy-razmer.jpg

В кінці зустрічі учні гучними оплесками подякували лекторам за цікаву історію рідного краю.

/Files/images/270229_novyy-razmer.jpg