Підсумкова конференція НУТ "Пошук"

За традицією, на початку травня відбулась підсумкова конференція НУТ «Пошук». Протягом року працювало 4 відділення: філологічне, природничо-математичне, історичне та художньо-естетичне. І ця наукова діяльність є найвищою для школярів. Вчителі-предметники, куратори учнів, були поряд зі своїми вихованцями та підтримували їх. Хтось з учнів познайомився з теорією відомого німецького вченого Альфреда Венгера про дрейф континентів, хтось занурився в особливості молодіжного сленгу в англійській мові, хтось перечитав поему І.Котляревського «Енеїда», познайомився з аналітичним матеріалом та більше дізнався про історію українців, хтось проаналізував біомеханічні дослідження та обчислив масу кисті руки людини, а хтось проаналізував вплив середовища на ріст рослин. І кожна тема була по своєму цікавою.

/Files/images/SAM_9739.JPG

Учні підготували презентації своїх робіт . Найстарші учасники конференції - це учениці 11 класу Петрик Анна та Дяченко Діана, а найменший - учень 7-Б класу Москович Андрій. Цікавими були виступи всіх учнів. Для когось із них це була перша спроба розповісти про свої досягнення, стоячи за трибуною. Цей досвід їм дійсно знадобиться в житті

/Files/images/SAM_9791.JPG