Зимова казка у школі № 47

Від хати до хати

Біленьким сніжком,

Ходить Святий Миколай із мішком.

Приносить дарунки та втіху

Радості море і щирого сміху!

/Files/images/DSCF4558.JPG

З самого ранку діти, заходячи до школи, потрапили у зимову казку. Їх зустрів святково прикрашений хол та добрий щедрий Святий Миколай з двома янголятами, який завітав до кожного класу. Святий Миколай, дізнався про добрі справи кожної дитини. У нього знайшлися добрі привітання та солодощі як для учнів і вчителів.

Ще одним подарунком для наших школярів стала святкова вистава «Теремок», яку підготував шкільний театральний гурток «Здравствуйте».

Весь день у школі панували щасливі добрі усмішки та гарний святковий настрій. З нетерпінням будемо чекати Святого Миколая у наступному 2014 році/Files/images/DSCF4492.JPG/Files/images/DSCF4411.JPG

/Files/images/DSCF4421.JPG