Школа відповідального батьківства

12 жовтня учні 10-11 класів мали можливість прийняти участь у тренінгу "Світ без насильства в сім'ї" від представника Центру соціальної служби для сім'ї, дітей та молоді.

/Files/images/лекція13.jpg

/Files/images/лекція12.jpg/Files/images/лекція14.jpg

/Files/images/лекція11.jpg

Акція "Запали надію в серці"

Учні 10 класу взяли участь у благодійній акції "Запали надію в серці". Акція включала в себе виготовлення хустинки "Оберіг для воїна".

/Files/images/акція1.jpg

Квест-гра "У пошуках осінніх скарбів"

19 жовтня у школі була проведена квест – гра з учнями 5-А та 5 - Б класу «У пошуках осінніх скарбів», яку підготували і провели учні 10-го та 11-го класу. Учні п'ятих класів презентували свої команди та активно й захоплююче грали на свіжому повітрі осіннього парку!
Діти вирушили в подорож, під час якої їх чекали різні перешкоди. Команди змагалися в спритності, кмітливості, виконуючи різні цікаві завдання, а в цьому їм допомагали учні 10 класу. Долаючи перешкоди, учні отримували осінні скарби. Зібравши всі скарби кожна команда створила свій лепбук «Дерево дружби».

/Files/images/квест1.jpg

/Files/images/квест2.jpg

/Files/images/квест3.jpg

/Files/images/квест4.jpg

Підготовка до осінніх свят

17 жовтня, коли учням необхідні гарні емоції, в нашій школі відбулася підготовка до Осінніх свят, в якій прийняли участь учні 10 класу.

/Files/images/подготовка 3.jpg

/Files/images/підготовка1.jpg

/Files/images/підготовка 2.jpg

Посвята в старшокласники

21 ВЕРЕСНЯ шкільна родина Миколаївської ЗОШ № 47 прийняла в свої ряди старшокласників - учнів 9 класу. З нагоди цієї події було проведено "Посвяту в старшокласників" з виїздом на природу.

/Files/images/посвята 1.JPG

Команди учнів 9, 10, 11 класів змагалися у кмітливості, акторській майстерності, вміло проходили випробування.

/Files/images/посвята 2.JPG/Files/images/посвята 3.JPG

/Files/images/посвята4.JPG

/Files/images/посвята5.JPG

/Files/images/посвята6.JPG

Свято пройшло в дужній та веселій атмосфері. Закінчилося свято за спільним імпровізованим столом, де учні скуштували довгоочікуваний куліш.

/Files/images/посвята 7.JPG