Малюнок щасливої дитини

Щасливе дитинство - це багатогранне поняття і для кожної дитини воно різне. Для того щоб показати, що означає цей термін для учнів 6-а класу ми взяли участь у шкільному флешмобі "Малюнок щасливої дитини"

/Files/images/ффф1.jpg

/Files/images/ффффффффффф.jpg

ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

УЧНІ 6- А КЛАСУ НЕ ЗАЛИШИЛИСЯ ОСТОРОНЬ ТА ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ШКІЛЬНОМУ МАРАФОНІ.

/Files/images/яяяяяяяяяяяяяя.jpg

НАШ ВИБІР - ЖИТТЯ БЕЗ НАСИЛЛЯ!!!!!!!!!!

Учні 6-а класу підтримали акцію "16 днів без насилля" та взяли участь у загальношкільному флешмобі.

/Files/images/яяяяяяяя.jpg

Вчимося бути толерантними

У сучасному світі особливо важливо бути толерантним та розуміти значення цього поняття. Саме тому, учні 6 - а класу взяли участь у тренінгу "Толерантність - крок до гуманності".

/Files/images/6a.jpg

Квест до Дня української мови та писемності

Пройшовши квест, учні показали, що вони справжні українці, які знають та люблять свою рідну мову.

/Files/images/яяяя.jpg

/Files/images/6-а.jpg

Дружнє чаювання

Ось так в колі шкільної родини ми провели останній навчальний день перед осінніми канікулами.

/Files/images/6 а чаювання.jpg

Козацькі забави

Щорічно восени проходить спортивно-розважальне свято "Козацькі розваги". Ось і знову 24 жовтня 2018 року в спортивній залі весело та гамірно. Учні показали свої знання та уміння як у спортивних замаганнях, так і у інтелектуальних

/Files/images/коз розв.jpg

/Files/images/коз розв 3.jpg

/Files/images/коз розв2.jpg/Files/images/коз розв3.jpg/Files/images/коз роз1.jpg

Увага! Діти на дорозі!

В рамках місячника "Увага! Діти на дорозі " був проведений єдиний урок з безпеки дорожнього руху. Метою уроку було ознайомлення учнів із місцями безпечного переходу проїжджої частини дороги, дорожніми знаками, закріплення й актуалізація знань учнів про дорожній рух і правила безпечної поведінки на вулиці

/Files/images/6а урок безпеки.jpg

/Files/images/6а урок безп.jpg

1 ВЕРЕСНЯ - СВЯТО ЗНАНЬ!

Ось і настав він, довгоочікуваний день для всієї дітвори - день зустрічей, день усмішок, день Першого шкільного дзвоника.

/Files/images/1 вересня 6 а.jpg

/Files/images/1 вересня.jpg