Відвідали музей

6-ти класники корисно провели час переглянувши повчальну виставу у театрі

/Files/images/IMG_20190326_125149.jpg

Cвято англійської мови

Весело та цікаво закінчився тиждень англійської мови. Заключний концерт показав, що учні нашої школи знають та люблять англійську мову. Весела постанова казок зацікавила учнів та дала мотивацію для вивчення англійської мови.

/Files/images/яяфй.jpg

На святі був присутній Всезнайка, який розповів дуже багато цікавинок про англійську мову.

/Files/images/яыф.jpg

А також персонажі усім відомих казок.

/Files/images/ямм.jpg

/Files/images/ява.jpg

/Files/images/ясщ.jpg

/Files/images/ящо.jpg

/Files/images/ячз.jpg

/Files/images/якб.jpg

Свято закінчилося на позитивній ноті, усі гості були приємно вражені.

Нестандартний урок з англійської мови

Вивчення іноземної мови - це складний та багатогранний процес. Оволодіння іноземною мовою, а саме англійською мовою є потребою часу. Для підвищення інтересу щодо вивчення англійської мови одної урочної роботи не досить, тому тут значну роль відіграють нестандартні уроки. Саме тому на тижні англійської мови був проведений нестандартний урок-змагання на тему: "Funny English"

Учні активно працювали на уроці, показали дружню роботу в групах та те, що вони гарно знають англійську

/Files/images/ффф.jpg

/Files/images/чччччч.jpg

Масляна

Масляну святкували - на ярмарці побували!!!!

/Files/images/яа.jpg

/Files/images/гг1.jpg

Ми не лише розумні, а ще й талановиті!

ЗОШ 47 - МАЄ ТАЛАНТ!!!!

/Files/images/ююю.jpg

Лист крізь роки.....

8 лютого 2018 року на класній годині учні 6-а класу створили "капсулу часу". Учні написали собі в майбутнє листа, в якому кожен описав свої мрії чи плани, розповів про власні вподобання чи захоплення. Відкриємо цей скарб на випускному вечорі в 11 класі.

/Files/images/щщщщщ2.jpg

/Files/images/щщщщщщ3.jpg

/Files/images/щщщщщ4.jpg

/Files/images/щщщщщщ1.jpg

Happy New Year and Merry Christmas

6- А клас вітає усіх із новорічними святами! Бажаємо Вам міцного здоров'я, радості, творчих успіхів! Нехай усе погане залишиться у старому році, а новий рік принесе лише позитив! З Новим Роком!!!!!!!!!!!

/Files/images/щщщщщ.jpg/Files/images/щщщщ.jpg /Files/images/юююююю.jpg

На порозі Рік Новий!

Креативний та веселий 6-А активно готується до святкування новорічних свят. Репетиції, галас, сміх - це все про нас!!!!!

/Files/images/ццццц.jpg

/Files/images/цццццц.jpg

Миколаю, Миколай нашу хату не минай!

Учні 6-А класу зробили дуже багато хороших справ: старанно вчилися, допомагали, слухалися батьків та вчителів. Саме тому Святий Миколай завітав до нас в гості і приніс солодкі подарунки.

Святий отче, Миколай!
Нашу хату не минай!
Подаруй нам потіху

І торбину, повну сміху,

І здоров'я для родини,
Красну долю для Вкраїни!

/Files/images/ччччч.jpg

/Files/images/хххх.jpg

Малюнок щасливої дитини

Щасливе дитинство - це багатогранне поняття і для кожної дитини воно різне. Для того щоб показати, що означає цей термін для учнів 6-а класу ми взяли участь у шкільному флешмобі "Малюнок щасливої дитини"

/Files/images/ффф1.jpg

/Files/images/ффффффффффф.jpg

ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

УЧНІ 6- А КЛАСУ НЕ ЗАЛИШИЛИСЯ ОСТОРОНЬ ТА ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ШКІЛЬНОМУ МАРАФОНІ.

/Files/images/яяяяяяяяяяяяяя.jpg

НАШ ВИБІР - ЖИТТЯ БЕЗ НАСИЛЛЯ!!!!!!!!!!

Учні 6-а класу підтримали акцію "16 днів без насилля" та взяли участь у загальношкільному флешмобі.

/Files/images/яяяяяяяя.jpg

Вчимося бути толерантними

У сучасному світі особливо важливо бути толерантним та розуміти значення цього поняття. Саме тому, учні 6 - а класу взяли участь у тренінгу "Толерантність - крок до гуманності".

/Files/images/6a.jpg

Квест до Дня української мови та писемності

Пройшовши квест, учні показали, що вони справжні українці, які знають та люблять свою рідну мову.

/Files/images/яяяя.jpg

/Files/images/6-а.jpg

Дружнє чаювання

Ось так в колі шкільної родини ми провели останній навчальний день перед осінніми канікулами.

/Files/images/6 а чаювання.jpg

Козацькі забави

Щорічно восени проходить спортивно-розважальне свято "Козацькі розваги". Ось і знову 24 жовтня 2018 року в спортивній залі весело та гамірно. Учні показали свої знання та уміння як у спортивних замаганнях, так і у інтелектуальних

/Files/images/коз розв.jpg

/Files/images/коз розв 3.jpg

/Files/images/коз розв2.jpg/Files/images/коз розв3.jpg/Files/images/коз роз1.jpg

Увага! Діти на дорозі!

В рамках місячника "Увага! Діти на дорозі " був проведений єдиний урок з безпеки дорожнього руху. Метою уроку було ознайомлення учнів із місцями безпечного переходу проїжджої частини дороги, дорожніми знаками, закріплення й актуалізація знань учнів про дорожній рух і правила безпечної поведінки на вулиці

/Files/images/6а урок безпеки.jpg

/Files/images/6а урок безп.jpg

1 ВЕРЕСНЯ - СВЯТО ЗНАНЬ!

Ось і настав він, довгоочікуваний день для всієї дітвори - день зустрічей, день усмішок, день Першого шкільного дзвоника.

/Files/images/1 вересня 6 а.jpg

/Files/images/1 вересня.jpg