Мовний табір 2017

До уваги учнів та батьків школи!

Запрошуємо учнів 5-10 класів з 29 травня по 09 червня стати учасниками літнього мовного табору. Метою роботи табору є вдосконалення знань з іноземної мови та здоровий відпочинок.

В таборі на вас щодня чекатимуть вчителі англійської мови з новими проектами, іграми, тестами, акціями, квестами. А також ми чекаємо на волонтера- носія мови.

Режим роботи табору:

понеділок - п'ятниця

09.00 - 13.00

Заяви від батьків приймаються до 25 травня 2016 року. Зарахування учнів до табору відбудеться 26 травня.

Пришкільний мовний табір GO camp 2017

Влітку по всій Україні відбудуться пришкільні мовні табори, під час яких діти, перебуваючи в багатокультурному середовищі, навчатимуться спілкуватися без бар'єрів, критично мислити та бути толерантними до інших.

Як взяти участь у проекті?

Детальна інформація за посиланням:

wym-1478591739242

Мовний табір 2016

До уваги учнів та батьків школи!

Запрошуємо учнів 5-10 класів з 30 травня по 10 червня стати учасниками літнього мовного табору. Метою роботи табору є вдосконалення знань з іноземної мови та здоровий відпочинок.

Режим роботи табору:

понеділок - п'ятниця