З 11. 03 – 15. 03. 2019 в ЗОШ № 47 пройшов тиждень англійської мови. Учні нашої школи взяли активну участь у всіх запропонованих вчителями англійської мови заходах.

Для 1-2 класів був проведений конкурс малюнків «Моя улюблена англійська літера».

Для учнів 5-11 класів був проведений конкурс плакатів та кросвордів на тему: «Ми вивчаємо англійську мову».

Також був проведений ряд нестандартних уроків серед 3-4 класів та 5-6 класів. А також брейн-ринг для учнів 7-8 класів.

/Files/images/ффф.jpg

А ще у п’ятницю 22 березня пройшло заключне свята англійської мови для учнів 5-6 класів.

Весело та цікаво закінчився тиждень англійської мови. Заключний концерт показав, що учні нашої школи знають та люблять англійську мову. Весела постанова казок зацікавила учнів та дала мотивацію для вивчення англійської мови.

/Files/images/яяфй.jpg

/Files/images/ячит.jpg

На святі був присутній Всезнайка, який розповів дуже багато цікавинок про англійську мову.

А також персонажі усім відомих казок.

Свято закінчилося на позитивній ноті, усі гості були приємно вражені грою артистів та їх знаннями з англійської мови.

/Files/images/якб.jpg